Free cookie consent management tool by TermsFeed Webinář „Jak financovat transformační projekty měst a obcí“  – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Webinář „Jak financovat transformační projekty měst a obcí“ 

12. 2. 2021 / Novinky

Dne 10. 2. 2021 se zástupci Moravskoslezského energetického centra, příspěvkové organizace, zúčastnili webináře pořádaného pro zástupce měst a obcí našeho kraje s názvem „Jak financovat transformační projekty měst a obcí“ pořádaného Ministerstvem pro místní rozvoj a Moravskoslezským krajem.

 rámci webináře byl představen Mechanismus spravedlivé transformace pro uhelné regiony jako jeden z nástrojů financování pro veřejný sektor. Účastníci byli seznámeni s programem RE:START a jeho vazbou na Plán spravedlivé územní transformace, připravovaným Operačním programem Spravedlivá transformace a dalšími programy pro období 2021+, aktuálními možnostmi regenerace brownfieldů a také byla prezentována činnost Evropské investiční banky. V rámci bloku o konkrétních příležitostech pro města a obce na území kraje byli účastníci webináře ředitelem Moravskoslezského energetického centra, p. o. seznámeni s činností této organizace a byl představen připravovaný projektový záměr Centrum veřejných energetiků – poradenské centrum s odpovídající odborností v energetice poskytující své služby širokému spektru zájemců.

https://restartregionu.cz/zaznam-z-webinare-pro-mesta-a-obce-v-moravskoslezskem-kraji/

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod