Free cookie consent management tool by TermsFeed Účast naší organizace na výstavě INFOTHERMA 2024 – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Účast naší organizace na výstavě INFOTHERMA 2024

30. 1. 2024 / Novinky

Naše organizace se pod záštitou Moravskoslezského kraje aktivně zúčastnila 29. ročníku mezinárodní výstavy Infotherma 2024, která probíhala od 22. do 25. ledna 2024 na výstavišti Černá louka v Ostravě.

Na společném stánku s dalšími vystavovateli jsme se zaměřili zejména na téma komunitní energetiky, tedy koncept sdílení energie. Téma komunitní energetiky bylo rovněž zařazeno do programu prvního dne výstavy, kterého se zúčastnil 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Jakub Unucka, Ph.D., MBA, spolu s dalšími mluvčími.

Naši zástupci aktivně prezentovali nový sborník s názvem „Komunitní energetika, návod pro města a obce“. Tento sborník obsahuje základní informace o vzniku a současných podmínkách pro implementaci tohoto energetického konceptu v České republice. Součástí naší prezentace byla také propagace odborného poradenství, které naše organizace poskytuje městům a obcím v našem kraji.

Sborník nalezenete zde.

www.infotherma.cz

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod