Free cookie consent management tool by TermsFeed Seminář pro města a obce, 7. 12. 2022 – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Seminář pro města a obce, 7. 12. 2022

12. 12. 2022 / Novinky

Dne 7. prosince 2022 se v Ostravě uskutečnil Seminář pro města a obce zaměřený na aktuální energetická témata. Seminář byl organizován za účelem představení možných nástrojů a služeb poskytovaných Moravskoslezským krajem a jeho agenturami pro města a obce, včetně prezentací příkladů dobré praxe vybraných obcí a dalších subjektů. 

Účast cca 90 osob z řad zástupců měst a obcí MSK, odborníků na energetiku a dalších zainteresovaných osob přinesla řadu zajímavých prezentací a velmi otevřenou diskuzi, kterou odborně řídil David Škorňa. 

Seminář byl rozdělen do 4 tematických bloků. Detailní program semináře naleznete zde.

Úvodního slova se ujal Rostislav Rožnovský, ředitel Moravskoslezského energetického centra, p. o. a Jakub Unucka, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje, jehož slova lze použít jako motto: „Cesta, která je před krajem nebude snadná, ale klíčové je si ZMĚNU připustit … Ta nastává a pokud bude kraj aktivní a vytvoří spolupracující ekosystém, mohou z hrozeb a neřízených změn vznikat příležitosti.“

Prezentace jsou k dispozici v needitovatelném (.pdf) formátu zde.

V rámci semináře proběhlo natáčení reportáže pro pořad Energie a kraj speciál. Video si můžete prohlédnout zde.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod