Free cookie consent management tool by TermsFeed Neobvyklý komiks – Energetická opatření na budovách – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Neobvyklý komiks – Energetická opatření na budovách

14. 10. 2022 / Novinky

S ohledem na současné dění v oblasti energetiky, zejména zvyšující se náklady na energie, jsme prioritně pro potřeby příspěvkových organizací Moravskoslezského kraje vydali komiks, který jednoduchou a čtivou formou seznamuje s praktickými příklady jednotlivých typů možných opatření vedoucích ke snižování spotřeby energií a zvyšování energetické účinnosti na budovách.

Komiks navazuje na dokument Strategie postupu pro Moravskoslezský kraj při realizaci rekonstrukce budov s přihlédnutím k závazku dekarbonizace. Dokument naleznete zde.

Hlavními postavami komiksu jsou ředitel školy a „superhrdina“ MECMan, který radí, jak si poradit např. s výměnou zdroje tepla, hospodaření s vodou, příp. zavedením energetického managementu.

Pevně doufáme, že tento neobvyklý komiks bude další motivací k efektivnímu řešení hospodaření v oblasti energií nejen pro zástupce příspěvkových organizací Moravskoslezského kraje.

Komiks naleznete zde.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod