Free cookie consent management tool by TermsFeed Memorandum o spolupráci – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Memorandum o spolupráci

20. 5. 2021 / Novinky

Ředitel Moravskoslezského energetického centra, příspěvkové organizace, Ing. Rostislav Rožnovský a generální ředitel, předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s. Ing. et Ing. Adam Liška, MBA podepsali ve čtvrtek 20.5.2021 memorandum o spolupráci v oblasti energetické transformace kraje.

Rozvoj moderní energetické infrastruktury je provázaný s rozvojem Moravskoslezského kraje, stavem životního prostředí a zaměstnaností. Obě strany prohlášení si uvědomují, že energetická bezpečnost a soběstačnost představuje téma, pro které je vhodný a žádoucí společný přístup.

Společné aktivity se budou týkat výměny poznatků a zkušeností v oblastech, kde má společnost WITKOWITZ ENVI a.s. více jak 40letou tradici. Spolupráce bude směřovat k podpoře transformace energetiky kraje na nízkoemisní technologie se zaměřením na témata čistíren odpadních vod pro komunální i průmyslové odvětví, zemědělské a průmyslové bioplynové stanice pro zpracování organických odpadů a zapojení komunitní energetiky do moderního energetického mixu Moravskoslezského kraje.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod