Free cookie consent management tool by TermsFeed Konference pro starosty 2024 – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Konference pro starosty 2024

21. 6. 2024 / Novinky

Dne 18. června 2024 se v Trojhalí v Ostravě uskutečnila tradiční Konference pro starosty, kterou organizuje regionální rozvojová agentura Moravskoslezské Investice a Development, a.s.

Letošním tématem bylo bydlení v našem kraji. V prvním bloku byly představeny inspirativní projekty z praxe, včetně informací o možnostech podpory bydlení pro města a obce v regionu. Druhý blok konference se věnoval panelové diskuzi, kde bylo nahlédnuto do budoucnosti bydlení.

V rámci konference představil 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Jakub Unucka, PhD., MBA, strategický projekt Centrum veřejných energetiků, jehož zástupci byli po celou dobu konference starostům k dispozici.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod