Free cookie consent management tool by TermsFeed KONFERENCE LOW CARBON TECHNOLOGIES – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

KONFERENCE LOW CARBON TECHNOLOGIES

9. 7. 2021 / Novinky

Ve dnech 28. – 30. 6. 2021 se zástupce Moravskoslezského energetického centra, příspěvková organizace zúčastnil Konference Low Carbon Technologies, která byla organizována Vysokou školou Báňskou Ostrava v rámci projektu Visegrad Fund. 

Mezi klíčová témata konference patřila problematika snižování CO2, možnosti zpracování biologického odpadu včetně technologií tepelného zplyňování, rozvoj Vodíkového údolí v MSK, elektromobilita nejen ve veřejné dopravě a mnoho dalších. 

Konference se účastnili zástupci akademické, veřejné i podnikatelské sféry z České republiky, Slovenské republiky, Polska a Maďarska. 

Záznam z konference je k dispozici na tomto odkazu:

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod