Free cookie consent management tool by TermsFeed IVD – Odchod českého teplárenství od uhlí. Jak na to? – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

IVD – Odchod českého teplárenství od uhlí. Jak na to?

3. 7. 2024 / Novinky

V rámci Institutu pro veřejnou diskusi proběhla dne 19. června 2024 v Hotelu Eurostars Thalia v Praze veřejná diskuse na téma „Odchod českého teplárenství od uhlí. Jak na to?“

Pozvání přijali jak zástupci měst, tak Evropské komise, Ministerstva životního prostředí a rovněž skupiny ČEZ. Diskutována byla především budoucnost českého teplárenství a dále témata náhrady uhlí zemním plynem či jinými vhodnými alternativami, například malými modulárními reaktory. V neposlední řadě byl věnován prostor tématu dopadu odchodu od energetického spalování uhlí na česká města.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod