Free cookie consent management tool by TermsFeed Certifikát ČSN EN ISO 50001:2019 Systém managementu hospodaření s energií – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Certifikát ČSN EN ISO 50001:2019 Systém managementu hospodaření s energií

6. 1. 2022 / Novinky

Dne 23.11.2021 jsme úspěšně absolvovali certifikační proces systému hospodaření s energií a počátkem prosince jsme získali pro krajský úřad, všechny příspěvkové organizace a 4 obchodní společnosti certifikát ČSN EN ISO 50001:2019 Systému managementu hospodaření s energií. 

Auditoři certifikační společnosti SGS ICS Czech Republic, s.r.o., vyjádřili maximální spokojenost a konstatovali, že Moravskoslezský kraj je velmi dobře připraven a spolupráce mezi zapojenými organizacemi v rámci zavedeného energetického managementu je na velmi vysoké úrovni. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace – oddělení Energetického managementu je odborným garantem pro proces systému energetického managementu EnMS.

Moravskoslezský kraj dobře hospodaří s energiemi. Potvrzuje to certifikát ISO, který získal.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod