Free cookie consent management tool by TermsFeed Veletrh URBIS The Smart Cities Meetup – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Veletrh URBIS The Smart Cities Meetup

12. 6. 2024 / Novinky

Ve dnech 4. – 6. června 2024 jsme se aktivně zúčastnili veletrhu URBIS The Smart Cities Meetup.

URBIS podpořily Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo dopravy, Svaz měst a obcí ČR, Sdružení místních samospráv ČR, Jihomoravský kraj, statutární město Brno a desítky dalších profesních sdružení a institucí. Mezi hosty veletrhu byli mimo jiné ministr životního prostředí Mgr. Petr Hladík a ministr dopravy Mgr. Martin Kupka.

Cílem veletrhu bylo zprostředkovat nejen zástupcům samospráv informace o možnostech zavádění inovací a dalších aktérech inovačního ekosystému i příklady dobré praxe.

V rámci konferenčního programu na téma „Funkční regionální inovační ekosystém jako opora měst a obcí“ vystoupil 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Jakub Unucka, Ph.D., MBA.

Moravskoslezské energetické centrum, p.o. zde mimo své aktivity prezentovalo i strategický projekt Centrum veřejných energetiků. Na tomto originálním konceptu energetického poradenství pro obce chceme ukázat, že Moravskoslezský kraj je připraven být lídrem v inovativních řešeních ve veřejném sektoru.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod