Free cookie consent management tool by TermsFeed Setkání se srbskou delegací – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Setkání se srbskou delegací

18. 5. 2023 / Novinky

Dne 16. 5. 2023 proběhlo v prostorách Moravskoslezského energetického centra, příspěvkové organizace setkání se srbskou delegací na téma Posílení srbských organizací občanské společnosti zapojených do procesu dekarbonizace prostřednictvím zkušeností zemí V4 (Empowering Serbian CSOs involved in the decarbonization process through the V4 experience).

Setkání se ze srbské strany účastnili zástupci nevládních neziskových organizací, státní zaměstnanci a rovněž zástupce pracovního institutu pro evropskou politiku EUROPEUM. Za Moravskoslezský kraj byli přítomní zástupci Moravskoslezského energetického centra, příspěvkové organizace, zástupce společnosti Moravskoslezské Investice a Development, a.s. a zástupce Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. 

V rámci setkání byla prezentována a následně diskutována témata ohledně Energetické transformace a dekarbonizace Moravskoslezského kraje, transformačního programu POHO 2030 a projektu LIFE-IP COALA. Celé setkání se neslo ve velice příjemném duchu a i následná diskuse, během které byly oboustranně vyměněny zkušenosti s procesem dekarbonizace, byla věcná a konstruktivní.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod