Free cookie consent management tool by TermsFeed Projekt CVE byl přihlášen – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Projekt CVE byl přihlášen

23. 2. 2023 / Novinky

Dne 21. 2. 2023 byla předložena žádost o podporu z Operačního programu Spravedlivá transformace pro strategický projekt Centrum veřejných energetiků – poradenství pro energetickou transformaci Moravskoslezského kraje.

V případě úspěchu budeme na území celého Moravskoslezského kraje připravovat a následně poskytovat poradenství v oblasti energetiky a čisté mobility pro města a obce. Klíčovým partnerem projektu je Moravskoslezský kraj, který se bude projektu účastnit po celou dobu jeho trvání, včetně zajišťování jeho udržitelnosti. 

Více o projektu CVE se dozvíte zde.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod