Free cookie consent management tool by TermsFeed Konference ENVIRO 2021 – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Konference ENVIRO 2021

6. 10. 2021 / Novinky

Zástupci MEC se ve dnech 4. – 5. 10. 2021 zúčastnili pátého ročníku česko-slovenské konference odborníků ENVIRO 2021, která se věnuje ochraně životního prostředí. Cílem konference byla výměna praktických i legislativních zkušeností v oblasti klimatu, odpadového hospodářství, ovzduší, problematiky EIA, IPPC, BREF/BAT technologie.

Akce se konala pod záštitou Ministerstva životního prostředí České republiky. Konferenci zahájila Zdenka Němečková Crkvenjaš, radní pro životní prostředí Moravskoslezského kraje. Mezi přednášejícími byli zástupci Ministerstva životního prostředí České i Slovenské republiky, Svazu chemického průmyslu ČR, Česká informační agentura životního prostředí, Teplárenského sdružení ČR a další. V rámci konference byl představen integrovaný projekt LIFE COALA, na kterém se Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace podílí.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod