Free cookie consent management tool by TermsFeed Konference: Energetické výzvy a limity obcí a měst – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Konference: Energetické výzvy a limity obcí a měst

18. 10. 2023 / Novinky

Ve dnech 12. – 13. října 2023 se zástupci MEC zúčastnili konference Energetické výzvy a limity obcí a měst, pořádanou Svazem měst a obcí České republiky. Programem konference provázela výkonná ředitelka Mgr. Radka Vladyková.

Tématem byla např. tvorba strategií a energetických koncepcí, aktuální legislativa, nejnovější trendy v oblasti sdílení energií. Speciální pozornost byla věnována tomu, co je důležité pro obec jako zákazníka energetických firem, zajištění financování, dotací, návratnosti investicí.

Účast cca 200 zástupců měst a obcí, specialistů v oboru z veřejné sféry, energetických firem a dalších zainteresovaných osob přinesla řadu zajímavých prezentací a několik otevřených diskuzí.

Konference byla rozdělena do 9 tematických bloků, jíž předcházela komentovaná prohlídka technologickým zázemím Kongresového centra a byla ukončena komentovanou prohlídkou technologického zázemí a solární elektrárny Národního divadla.

Více informací o konferenci naleznete zde.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod