Free cookie consent management tool by TermsFeed Konference Dny teplárenství a energetiky – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Konference Dny teplárenství a energetiky

5. 5. 2023 / Novinky

Ve dnech 26. – 27. 4. 2023 se zástupci MEC zúčastnili v pořadí již 29. konference s doprovodnou výstavou s názvem Dny teplárenství a energetiky. Ta je pořádána Teplárenským sdružením České republiky. V rámci konference představilo své novinky 26 vystavovatelů.

V 59 přednáškách byla 1 363 účastníkům konference představena široká paleta témat, z nichž lze vyzdvihnout např. shrnutí krizového roku v teplárenství a energetickém trhu, komunitní energetiku, inovace v teplárenství, transformaci a dekarbonizaci, problematiku a využití malých modulárních reaktorů, biomasy a vodíku, odpady a jejich energetické využití, v neposlední řadě poté ekonomiku a legislativu teplárenství a další významná témata.

Více informací o konferenci naleznete zde

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod