Free cookie consent management tool by TermsFeed Konference Dny teplárenství a energetiky – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Konference Dny teplárenství a energetiky

15. 9. 2021 / Novinky

Ve dnech 14. – 15. 9. 2021 se zástupci MEC zúčastnili v pořadí již 27. konference s doprovodnou výstavou s názvem Dny teplárenství a energetiky. Konferenci, která se konala v Clarion Congress Hotelu v Olomouci, pořádalo Teplárenské sdružení ČR pod záštitou Ministerstva životního prostředí, Ministerstva průmyslu a obchodu, Svazu českých a bytových družstev, Svazu měst a obcí, Asociace krajů ČR a Hospodářské komory ČR.

Účastníky konference v úvodu přivítal místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Hlavním tématem byla odborná a legislativní témata týkající se vývoje české energetiky se zaměřením na transformaci energetiky v kontextu požadavků Evropské unie. Na toto hlavní téma navázaly příspěvky týkající se např. nových technologií, změn v legislativě, významu zachování soustav zásobování tepelnou energií a podpoře v rámci nového programového období 2021-2027. 

Více informací o konferenci naleznete zde

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod