Free cookie consent management tool by TermsFeed CLIMATE-CON 2023 – Slezská klimatická úmluva – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

CLIMATE-CON 2023 – Slezská klimatická úmluva

18. 10. 2023 / Novinky

Ve dnech 11. – 12. 10. 2023 jsme se v polském Chorzówě zúčastnili klimatické konference CLIMATE-CON 2023 – Regiony pro klima. Konferenci pořádalo Slezské vojvodství, které je našim partnerem v projektu LIFE-IP COALA.

Akce zahrnovala celkem 19 tematických sekcí. Zástupci Evropské komise, představitelé regionálních samospráv a nevládních organizací zhodnotili a diskutovali o adaptaci na klimatickou změnu a možném budoucím vývoji s cílem zvýšit odolnost regionů a zlepšit kvalitu životního prostřední jeho obyvatel. Nedílnou součástí byla také prezentace projektů spolufinancovaných z programu LIFE-IP COALA.

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod