Free cookie consent management tool by TermsFeed Česko-slovenské energetické fórum – Moravskoslezské energetické centrum, p. o.

Česko-slovenské energetické fórum

3. 7. 2024 / Novinky

DIVOKÝ POKER V SRDCI EVROPY: UHELNÝ KRÁL PŘEBITÝ NUKLEÁRNÍM ESEM – motto letošního setkání v Karlových Varech.

Ve dnech 5. – 6. června 2024 se v Císařských lázních v Karlových Varech konal další ročník konference Česko-slovenské energetické fórum a v duchu výše uvedeného motta se nesly celé dva dny. Diskutovala se široká paleta témat, od zdrojové přiměřenosti v rámci odchodu od uhlí, přes komunitní energetiku, novely a aktualizace důležitých legislativních dokumentů, až po otázky související se stabilitou české přenosové soustavy. V rámci konference bylo možné setkat se a diskutovat energetická témata s předními představiteli tuzemské energetiky

Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tady pro vás.

info@mskec.cz
Úvod